Budowa hal namiotowych

Zajmujemy się budową hal namiotowych, które są dopasowane do indywidualnych preferencji. Nasze realizacje wyróżniają się wyjątkową trwałością. Są starannie zaprojektowane. Wykorzystujemy jedynie dobrej jakości komponenty: solidną, aluminiową konstrukcję, a także trwałe poszycie, które zachowuje swoje właściwości bez względu na warunki atmosferyczne. Do krycia pomieszczeń stosujemy trudno zapalny materiał klasy M2, który chroni obiekt przed pożarem. Hale, które stawiamy, są zgodne z Polskim Prawem Budowlanym, a także odporne na czynniki atmosferyczne.

Hale namiotowe to doskonała alternatywa dla tradycyjnych obiektów budowlanych. Są trwałe i wytrzymałe. Ich montaż nie zajmuje dużo czasu – 1000 m kw. można ułożyć już w 12 godzin. Są niedrogie w eksploatacji. Dużym atutem jest brak podatku od nieruchomości lub też zredukowanie go do minimum. Modułowa konstrukcja umożliwia łączenie ze sobą różnych elementów w zależności od bieżących potrzeb.

Hale o różnych zastosowaniach

Nasze hale namiotowe można montować na dowolnym podłożu. W celu przymocowania konstrukcji stosujemy „szpile” lub kotwy rozprężne. Produkujemy obiekty o różnych zastosowaniach. Najczęściej wybierane są:

  • Magazyny izolowane, które mają na bokach płytę warstwową poliuretanową, a na dachu podwójną plandekę. Są wyposażone w rynny odprowadzające skropliny, a także bramy automatyczne.
  • Magazyny blaszane mają boki pokryte blachą trapezową, powlekaną poliestrem. Posiadają pojedynczą lub podwójną plandekę na dachu, a także przesuwną bramę, która jest pokryta blachą.
  • Magazyny plandekowe to najprostszy wariant. Ich boki oraz dach pokryte są atestowaną plandeką (650 lub 680gr/m kw.).
http://www.haleco.pl/wp-content/uploads/2016/06/IMG_1412-290x461.jpg

Powierz nam budowę hal namiotowych

Zajmujemy się budową hal namiotowych o różnorakim przeznaczeniu. Nasze realizacje sprawdzają się zarówno jako magazyn, hala produkcyjna czy gastronomiczna. Są także stosowane w stadninach do ujeżdżania koni. W zależności od Twoich potrzeb wykonamy dla Ciebie odpowiedni projekt. Mamy bogate zaplecze w postaci potrzebnych urządzeń, które umożliwiają podjęcie się nawet najbardziej skomplikowanych zleceń. Na nasze produkty udzielamy 36-miesięcznej gwarancji. Umożliwiamy także skorzystanie z leasingu czy faktoringu.