Zastosowanie hal namiotowych zimą

11 listopada 2011

Istoną kwestią jest odporność hali namiotowej na śnieg… Jest to temat następnego artykułu – zobacz Mapki stref zagrożenia śniegiem i wiatrem.

Jeżeli poszukujesz dodatkowej powierzchni magazynowej pomimo zaawansowanej zimy być może istotne jest abyś przeczytał ten artykuł i inne na tej stronie

Poważnym atutem Hali Namiotowej jest to, że można ją wybudować z gotowych komponentów praktycznie bez względu na panujące warunki pogodowe.

  • temperatura -15st C ?
  • silne opady śniegu, deszczu?
  • mocny wiatr?

Nie ma problemu! Aluminiową halę namiotową można postawić w każdych nawet w najbardziej niekorzystnych warunkach. Istotne jest tylko aby grunt był wypoziomowany!

Jednym z wielu wyzwań był projekt realizowany przez nas 2 lata temu. Halę Namiotową stawialiśmy ZIMĄ przy temperaturze -18st C i 30cm pokrywie śniegu. Inwestor zebrał tylko warstwę śniegu z placu przeznaczonego na realizację. Namiot o wymiarach 10x20m budowaliśmy przez dwa dni (ze względu na mróz) ale do dnia dzisiejszego wspaniale spełnia swoje zadanie.

Faktem jest, że staramy się unikać najsilniejszych mrozów i dobierać dni montażu tak aby wypadały one w okresie temperatur nieznacznie poniżej zera.

Jeżeli pobrałeś już nasz poradnik zapewne znasz zalety naszych rozwiązań. Zapraszamy do śledzenia naszej strony w dziale aktualności w zakładce baza danych.

Jeżeli szukasz indywidualnego rozwiązania już teraz skorzystaj z formularza wyceny…