Hale namiotowe całoroczne

Oferujemy hale namiotowe całoroczne, które wyróżniają się dobrą jakością wykonania. Nasz asortyment jest bardzo różnorodny. Produkujemy namioty wielu rozmiarach. Mogą być one stosowane jako magazyn, pomieszczenie produkcyjne czy też hala gastronomiczna. Są wykorzystywane jako ujeżdżalnia koni albo służą jako zadaszenie obiektów sportowych. Ich konstrukcja jest oparta na aluminiowym szkielecie, który jest obłożony płytą warstwową poliuretanową. To sprawia, że całość jest niezwykle wytrzymała i odporna na działanie czynników atmosferycznych i mechanicznych.

http://www.haleco.pl/wp-content/uploads/2017/01/hc1-320x402.jpg
http://www.haleco.pl/wp-content/uploads/2017/01/haleco63-320x464.jpg

Zwiększ komfort pracy. Poszukaj hal namiotowych ocieplanych i oświetlanych

Możesz zaopatrzyć się w hale namiotowe ocieplane lub z oświetleniem. Dzięki temu z namiotu będzie można korzystać niezależnie od pory roku. To doskonała propozycja dla osób, które szukają alternatywy dla tradycyjnej hali produkcyjnej. Możesz także zdecydować się na zamówienie alarmu. Dzięki temu zabezpieczysz przechowywane produkty przed kradzieżą. Nasze hale sprawdzają się w wielu sytuacjach. Są chętnie wybierane przez właścicieli wielu firm, którzy szukają sposobów na optymalizację kosztów.

Zastosowanie hal namiotowych całorocznych zamiast tradycyjnych budynków

Hale namiotowe całoroczne z powodzeniem można wykorzystywać w wielu sytuacjach. Są wygodne w eksploatacji. Można ich używać w przedziale temperaturowym od -30 do +70 st. C. Ponadto, są stabilne i bardzo wytrzymałe. Bez problemu transportuje się je w wybrane miejsca. Tak wszechstronne zastosowanie i wysoka funkcjonalność powodują, że hale magazynowe z powodzeniem zastępują tradycyjne budowle. Jeśli chodzi o kwestie użytkowe w niczym nie ustępują konstrukcjom murowanym czy stalowym. W namiotach można przechowywać dowolne produkty: artykuły spożywcze, materiały budowlane, sprzęty i urządzenia. To doskonały sposób na oszczędności dla wielu firm, które chcą zwiększyć wydajność pracy niskim kosztem. Eksploatacja hali namiotowej nie jest droga. Nie ponosi się też dużych kosztów związanych chociażby z podatkiem od nieruchomości.

http://www.haleco.pl/wp-content/uploads/2017/01/hc3-320x704.jpg
Jesteśmy jedną z nielicznych firm z wieloletnim doświadczeniem, które mogą zaoferować wysokiej jakości hale namiotowe całoroczne dopasowane do indywidualnych potrzeb oraz oczekiwań Klientów. To wyjątkowe hale namiotowe ocieplane, których konstrukcja opiera się na aluminiowym szkielecie obłożonym najczęściej płytą warstwową poliuretanową. W ten sposób całość jest wytrzymała i odporna na działanie niekorzystnych czynników atmosferycznych. Jest to rozwiązanie będące ciekawą alternatywą w stosunku do klasycznych budynków oraz hal magazynowych. Budowa naszych hal jest znacznie tańsza, pomimo że ich funkcjonalność jest bardzo wysoka i nie ustępuje konstrukcjom murowanym lub w całości wykonanym ze stali. Można w nich przechowywać różnorodne materiały i surowce oraz skutecznie realizować wszelkie procesy produkcyjne. Nasze hale namiotowe całoroczne to propozycja dla wszystkich firm oraz przedsiębiorstw, które niskim kosztem zamierzają zwiększyć wydajność pracy. To propozycja, z której powinna skorzystać również Wasza firma, dlatego zapraszamy Was nie tylko do szczegółowego przeanalizowania naszej pełnej oferty, ale również pobrania darmowego informatora, w którym znajdziecie wszelkie niezbędne informacje dotyczące ocieplanych hal namiotowych.