Hale

Hale magazynowe

Polecamy wysokiej klasy aluminiowe hale magazynowe, które znajdują zastosowanie w składowaniu i przechowywaniu różnego rodzaju towarów, materiałów i maszyn. To doskonałe rozwiązanie dla inwestorów, którzy potrzebują magazynu solidnego, szybkiego w budowie, a przy tym znacznie tańszego w realizacji i utrzymaniu niż budowle tradycyjne.

Hale namiotowe

Wytrzymałe aluminiowe hale namiotowe to najbardziej ekonomiczne rozwiązanie na rynku. Nasze konstrukcje dają szerokie możliwości – mogą być ogrzewane i rozbudowywane według potrzeb. Znajdują zastosowanie jako hale produkcyjne, magazynowe, gastronomiczne, ujeżdżalnie w stadninach czy zadaszenia obiektów sportowych.

Podstawą naszej oferty są nowoczesne hale magazynowe, które wykonujemy w różnych wariantach wymiarowych. Zawsze jednak, zwracając szczególną uwagę na szeroki zakres zastosowania, starannie dobieramy surowce do produkcji każdego elementu składowego obiektu, dzięki którym realizacje te zyskują na trwałości i atrakcyjności jednocześnie. Hale namiotowe mogą służyć całorocznemu przechowywaniu rozmaitych produktów – począwszy od artykułów budowlanych, spożywczych, przez elementy przemysłowe, a skończywszy na zabezpieczaniu przed szkodliwym oddziaływaniem czynników atmosferycznych maszyn rolniczych i budowlanych.

Niewątpliwym atutem wszystkich realizacji – bez względu na ostateczny wymiar hali magazynowej – jest ich szybki montaż, stosunkowo niewielkie koszty wzniesienia konstrukcji, jak i mobilność. W przypadku przebudowy terenu konstrukcję namiotową można szybko przesunąć czy przenieść w zupełnie inne miejsce.

Proponowane przez firmę HALECO SYSTEM hale namiotowe bazują na opracowanej przez naszych specjalistów technologii produkcyjnej. Jest to gwarancja wytrzymałości naszych konstrukcji i ich odporności względem opadów deszczu i śniegu, wysokich i niskich temperatur, jak i innych szkodliwych czynników. Ze szczegółowymi parametrami technicznymi naszych realizacji mogą się Państwo zapoznać na poszczególnych podstronach.