Konserwacja – Prawidłowe mycie hali namiotowej

18 lutego 2015

Nie ryzykuj bezpowrotnym uszkodzeniem plandeki 

Firma Haleco profesjonalnie konserwuje obiekty gabarytowe. Specjalizujemy się w konserwacji hal namiotowych poprzez stosowanie specjalnie dedykowanych do tego celu urządzeń oraz środków chemicznych. Przeczytaj jak to robimy i dlaczego uzyskujemy tak dobre efekty.

Co zagwarantuje długą żywotność hali?

Profesjonalna konserwacja hali namiotowej to cztery powłoki. Konserwacja zwiększa elastyczność plandeki, zmniejszając ryzyko jej kruszenia po okresie
około 10 lat.

prawidłowe mycie hali namiotowej

prawidłowe mycie hali namiotowej

Warstwa natłuszczająca zmniejsza przyczepność plandeki, dzięki czemu dach dłużej wygląda świeżo, a zimą zalega mniej śniegu. Warstwa natłuszczająca powoduje zakonserwo-wanie plandeki tak jak kremy, które stosujemy na twarz zimą.

Mycie jest procesem delikatnym i czasochłonnym szczególnie w przypadku hal namiotowych. Proces zaczyna się od wstępnego płukania powierzchni. Następnie nakładamy powlokę chemiczną profesjonalną myjką ciśnieniową. Następnie rozpoczynamy czyszczenie mechaniczne szczotką teleskopową i ostateczne spłukiwanie ciśnieniowe z nabłyszczaniem.

Cały proces musi być przeprowadzony z największą starannością aby nie doszło do mechanicznej perforacji plandeki. W cenie oferujemy przegląd powłoki dachowej wraz  z wyceną naprawy ewentualnych uszkodzeń.

Dajemy 100% gwarancji na prawidłowe wykonanie usługi.

Warto umyć halę szczególnie przed okresem zimowym.
Regularna konserwacja powłoki dachowej może zwiększyć jej żywotność nawet o połowę.


Specjalnie dobrany środek chemiczny:
Wybór odpowiedniej chemii zabrał nam dwa lata testów na naszych obiektach.
Wykonane próby pozwoliły nam wybrać dwóch producentów chemii oraz dobrać odpowiedni sposób jej nakładania.

Aby otrzymać darmowe informacje na temat prawidłowej konserwacji hal zadzwoń na numer +48 67 34 98 098.

DSC_0174DSC_0184DSC_0188